Nutriční terapeut

Pracovní místo ( Nutriční terapeut ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Patrice Lumumby 2608, Ostrava - Zábřeh
Životopisy e-mailem na adresu petra.kosinova@ledax.cz

Společnost Ledax Ostrava o.p.s. hledá nového pracovníka/pracovnici na pozici
NUTRIČNÍ TERAPEUT/KA

Požadujeme:
-VOŠ vzdělání v oboru nutriční terapeut
-způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
-dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti, vysoká míra zodpovědnosti

Popis činnosti:
-sestavování běžných a speciálních diet a nutričních potřeb pacientů se zaměřením
na preventivní a léčebnou výživu
-řídí, kontroluje a zodpovídá za práci v oblasti dietního stravování
-podílí se na optimální skladbě stravy pro pacienty
-zhotovování jídelních plánů v návaznosti na energetické hodnoty diet

Nabízíme:
-spolupráce na DPP/DPČ - 200,-/h
-pracoviště v Ostravě