POKLADNÍ

Pracovní místo ( POKLADNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- obsluha pokladny
- příprava objednávek surovin, naskladňování a doplňování zboží
Požadujeme:
- praxe v oboru vítána
- zodpovědnost a spolehlivost, dochvilnost, potravinářský průkaz
- schopnost týmové práce, prozákaznický přístup
- příjemný vzhled a vystupování, odolnost vůči stresu
Nabízíme:
- zázemí silné, rozvíjející se společnosti, zaměstnanecké benefity
- práce na HPP
- pracovní doba PO - PÁ, ranní směna 05:30-14:00, odpolední 11:00-19:30 hod.
- odpovídající mzda
- zaměstnanecké benefity, zvýhodněné stravování
- nástup možný ihned.
Dále nabízíme: příspěvek na penzijní/životní připojištění, výhodné závodní stravování
Nabízíme: příspěvek na penzijní/životní připojištění, výhodné závodní stravování.

První kontakt: Zeman Radek, tel.: 773 230 404, e-mail: radek.zeman@gthcatering.cz NECHODIT OSOBNĚ, DOMLUVIT SCHŮZKU.