Dotační specialista/ka - Projektový/á manažer/ka fondů EU

Pracovní místo ( Dotační specialista/ka - Projektový/á manažer/ka fondů EU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTUP DLE DOHODY
NÁPLŇ PRÁCE:
- průběžné sledování jednotlivých operačních programů a jednotlivých vyhlašovaných výzev včetně analýzy možností čerpání
- prezentace dotačních příležitostí zákazníkům a široké podnikatelské veřejnosti
- zpracování projektových žádostí
- podpora v průběhu schvalování projektu
- dotační poradenství
- příprava veřejných zakázek
POŽADUJEME:
- vzdělání - bakalářský titul, případně dokončené střední všeobecné (gymnázium) nebo střední odborné s maturitou (SŠ) ekonomického směru
- schopnost samostatné práce a rozhodování
- výborná schopnost obsahové analýzy textů
- výborné komunikační a prezentační schopnosti
- silný proklientský přístup, slušné vystupování, zodpovědnost a loajalitu
- zodpovědnost a spolehlivost
- výhodou praxe v oblasti financování projektů z různých dotačních programů a schopnost samostatně zpracovávat projektové záměry
NABÍZÍME:
- odpovídající mzdové ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí v ryze české společnosti
- firemní vzdělávání a školení
- výhodný firemní mobilní tarif i pro soukromé využit
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (3 měsíce zkušební doba) s možností prodloužení
KONTAKT: Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na uvedený email. Do předmětu zprávy uveďte text "Dotační specialista - Projektový manažer fondů EU".