Lakýrník/lakýrnice

Pracovní místo ( Lakýrník/lakýrnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Příprava, úprava povrchu pro lakování, posouzení stavu podkladů; Příprava nátěrových hmot a nanášení barvy na konstrukční díly stříkací pistolí; Odstraňování přetoků a zbytků barvy; Měření vrstvy nátěru; Kontrola nátěru, opravy vad; Čištění a udržování nářadí, zařízení a pracoviště

Požadavky:
Praxe v oboru alespoň 1 rok; Pečlivost, samostatnost; Průkaz jeřábnický, vazačský a na VZV - výhodou

Nabízíme:
odměny; 23 dnů dovolené; Karta Multisport s příspěvkem zaměstnavatele; Závodní stravování

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: z.drozdova@astron.biz;
- telefonicky (v pracovní dny 08,00 - 16,00hod.) na čísle 581 250 241;
- osobně na adrese: Astron Buildings s.r.o., Kojetínská č.p. 3228, 750 02 Přerov 2