Manažer/manažerka stravovacího provozu

Pracovní místo ( Manažer/manažerka stravovacího provozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED. Pracovní doba 06:00-14:30hod.

Náplň práce:
komplexní řízení stravovacího provozu školního zařízení; řešení personálních záležitosti na provoze; provádění kontrolní činnosti na svěřeném provoze - pokladní hotovost, stav zásob; spolupráce se šéfkuchařem na vytváření jídelního lístku; udržování pravidelného kontaktu s klientem; řešení podnětů nebo stížností klientů a strávníků; měsíční zpracování podkladů k uzávěrce

Požadujeme:
SŠ vzdělání; prokazatelnou praxi v řízení gastronomického provozu - ideálně v oblasti závodního stravování; organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, příjemné a profesionální vystupování; znalost práce na PC; zájem o gastro obor; flexibilitu, samostatnost a všestrannost v rámci gastro profesí

Nabízíme:
zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní připojištění; možnost prodloužení pracovního poměru

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail. zaneta.brennerova@gthcatering.cz;
- telefonicky na čísle 736 511 414 - paní Žaneta Brennerová