Mzdový/á a finanční účetní

Pracovní místo ( Mzdový/á a finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Pikartská 1337/7, Ostrava - Radvanice
1. kontakt e-mailem.

Náplň práce:
- Komplexní zpracování mezd a veškeré související administrativy
- Mzdové výkaznictví
- Příprava podkladů a závěrek
- Evidence docházky a její kontrola
- Činnosti související se sociálním a zdravotním pojištěním, daní ze závislé činnosti včetně komunikace s příslušnými institucemi
- Účtování faktur přijatých, vystavování vydaných faktur
- Příprava podkladů pro účetní závěrku

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Praxe v oboru min. 5 let
- Znalost legislativních předpisů
- Základní znalost finančního účetnictví
- Znalost MS Office, zejména Excel
- Práce v IS Premiér výhodou
- Znalost AJ
- Řidičský průkaz skupiny B
- Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
- Aktivní zájem o získávání nových znalostí v oboru

Nabízíme:
- Kariéru ve stabilní společnosti
- Příjemný kolektiv a kvalitní zázemí
- Vzdělávací kurzy a školení
- Zajímavé finanční ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč
- Sportovní a společenské akce pro zaměstnance
- Občerstvení na pracovišti

V případě zájmu o inzerovanou pozici pošlete svůj životopis na adresu: kariera@rsbp.cz
Součástí životopisu musí být následující prohlášení: "Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby RSBP spol. s r.o., se sídlem Pikartská 1337/7, 716 07 Ostrava-Radvanice, IČ: 45196508, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení."