účetní

Pracovní místo ( účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu Hradišťský Újezd č.p. 20.
Pro naši společnost přijmeme kolegu nebo kolegyni na pozici účetní Místo výkonu práce je v Hradišťském Újezdě č.p. 20, Blovice
Požadujeme: praxe výhodou, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, MZDA: dle výkonu a platných předpisů. Nabízíme: zázemí prosperující perspektivní rodinné společnosti, odpovídající platové ohodnocení, závodní stravování, pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem, příspěvek zaměstnavatele na odběr vlastních výrobků, pracovních pomůcky a další. Zájemci o práci zasílejte životopisy na blochova@masobrejcha.cz.
Zájemci o práci zasílejte životopisy na administrativa@masobrejcha.cz., tel. tel.: 371 733 553, 724 387 376