Mzdová/ý účetní, personalistka/a

Pracovní místo ( Mzdová/ý účetní, personalistka/a ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: Mzdová/ý účetní, personalistka/a
Náplň práce:
evidence docházky, zpacování mezd, likvidace nemocenských dávek, zpracování evidenčních listů pro důchodové zabezpečení, roční zúčtování daně z příjmů fyzických osob, řešení vzniku, změn, ukončení pracovního poměru (dohody o provedení práce, dohody o pracovní činnosti), zpracování statistických výkazů z oblasti práce a mezd, likvidace cestovních účtů, archivace zpracovávané agendy.
Požadavky:
ÚSO vzdělání ekonomického směru, odborná praxe v podnikatelské sféře, praktická znalost mzdového účetnictví a personalistiky, orientace v platné legislativě. PC uživatelsky (MS Office, BYZNYS výhodou). Komunikační schopnosti, systematičnost, preciznost, schopnost práce v týmu.
Pracovní doba 7:00-15:30 hodin.
Zaměstnanecké výhody:
pololetní, roční a mimořádné odměny, příspěvek ze sociálního fondu, závodní stravování
Nástup do pracovního poměru v měsíci dubnu 2021 (dle dohody).
Mzda: 27 000,- až 28 000,- Kč
Kontakt: Triner Jan Ing., tel.: 318 427 234, e-mail: info@ravak.cz
První kontakt telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 15:30 hod.
Místo výkonu práce: RAVAK a.s., Obecnická č.p. 285, Příbram I