Skladník/doplňovač na prodejnu potravin

Pracovní místo ( Skladník/doplňovač na prodejnu potravin ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Na této pozici vás čeká:
-> práce v jednosměnném ranním provozu v režimu krátké/ dlouhé směny
-> práce na domluveném úseku
-> manipulace se zbožím: doplňování, vybalování, vkládání do regálu
-> odpovědnost za svěřený úsek
-> kontrola záručních lhůt
-> úklid pracovní plochy
-> dodržování zásad hygieny prodeje
-> otvírací doba prodejny 07:00 - 20:00, pracovní doba od 06:00
Předpoklady úspěšného kandidáta:
-> pečlivost, odpovědnost, spolehlivost, trpělivost
-> aktivní postoj k práci
-> příjemné vystupování
-> manuální zručnost
-> platný potravinářský průkaz
-> ochota občas pracovat o víkendu i svátcích
Proč pracovat právě pro nás:
-> benefity: sleva na nákup firemního sortimentu, zvýhodněný mobilní tarif
-> příjemný kolektiv
-> dlouhodobá spolupráce
-> zaškolíme vás a budeme oporou v začátcích
-> spokojenost našich klientů a zaměstnanců je pro nás klíčová
-> vytváříme příjemné pracovní prostředí a podporujeme osobní růst našich zaměstnanců
-> práce v ryze české, dynamicky se rozvíjející společnosti s tradicí a zkušenostmi 25 let na trhu