Všeobecná sestra na CHIRURGICKÉ ODDĚLENÍ - AMBULANCI

Pracovní místo ( Všeobecná sestra na CHIRURGICKÉ ODDĚLENÍ - AMBULANCI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu:
Bc. Andrea Novotná
Osobně: Nemocnice Sokolov, pav. G, personální oddělení, 7.00 - 15.30 hod.
E-mail: andrea.novotna@nemocnicesokolov.cz
Tel: 605 322 498

Požadujeme:
o SZŠ, VOŠZ, VŠ, specializace výhodou;
o bezúhonnost a zdravotní způsobilost;
o komunikativnost a vstřícné chování;
o profesionální a aktivní přístup k práci a loajalitu k zaměstnavateli;

Nabízíme:
o individuální přístup při hledání optimální formy spolupráce;
o motivující mzdové ohodnocení mimo rámec státních tabulek;
o možnost plné realizace v oboru, podporu osobního rozvoje;
o práci v moderním pracovním prostředí a přátelském kolektivu, až 6 týdnů dovolené;
o podpora při hledání bydlení v rámci regionu a možnost příspěvku na ubytování v rámci stěhování;
o široký výběr benefitů - Karta Benefit Plus, volný vstup do špičkového multifunkčního fitness centra, příspěvky na kulturní akce, dotované závodní stravování, ubytování v apartmánech na Božím Daru apod

Zaměstnanecké výhody:
prohlubování kvalifikace, dotované závodní stravování, možnost čerpání zaměstnaneckých benefitů, a to zejména z oblasti sportu, péče o zdraví, relaxace apod. dle výběru z katalogu benefitů.