Notářská koncipientka - notářský koncipient

Pracovní místo ( Notářská koncipientka - notářský koncipient ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 15.03.2021 a: 07.06.2021 Není vhodné pro absolventy.
Upřesňující informace: Nástup dohodou.
Požadujeme:
1) vysokoškolské vzdělání v oboru právo definované v § 18 odst. 1) písmeno c) zákona č. 358/1992 o notářích a jejich činnosti (notářský řád)
2) schopnost samostatně, bezchybně vykonávat práci dle § 103 odst. 2) písmeno a) zákona č. 292/2013 Sb. o zvláštních řízeních soudních, včetně řízení, kde se vyskytne spor
Nabízíme:
- zajímavou práci s prostorem pro seberealizaci,
- odměny v závislosti na dosažených výsledcích
Prvotní kontakt se zaměstnavatelem pouze e-mailem: notarka.novyjicin@seznam.cz