Obsluha CNC stroje

Pracovní místo ( Obsluha CNC stroje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- Věk od 18 let
- SOU nebo SŠ technického směru
- Zkušenosti s obsluhou CNC strojů min. 3 roky
- Zkušenosti s obsluhou dřevoobráběcích strojů
- Dobrou orientaci ve výkresech
- Řidičské oprávnění pro řízení manipulačního vozíku - výhodou
- Spolehlivost a pracovitost
- Ochota pracovat ve dvousměnném provozu
- Trestní bezúhonnost
Nabízíme:
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Profesní růst
- Profesionální školení a případná zaškolení
- Zajímavou odbornou práci v dobrém kolektivu
- Možnost příspěvku na dopravu + prémie za vykonanou práci
Práce ve Zlíně
- Příspěvek na stravování, věrnostní bonus, roční odměny