Account Manager IT

Pracovní místo ( Account Manager IT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- aktivní oslovování nových potenciálních klientů a nabídka našich služeb
- účast na obchodních schůzkách s klienty a následná další komunikace a péče
- analýza trhu a vytváření sítě kontaktů
- rozvoj vztahů se zákazníky a identifikace jejich potřeby,
- příprava podkladů pro jednání a obchodních prezentací

Chceme se s tebou vidět, pokud:
- máš zkušenosti na pozici obchodního zástupce s prokazatelnými výsledky
- jsou IT technologie tvým koníčkem
- máš příjemné a profesionální vystupování
- dokážeš si stanovit priority
- máš time-management v malíčku
- vlastníš ŘP sk. B a jsi aktivním řidičem
- umíš alespoň trochu Anglicky

Co bys ještě měl na této pozici splňovat?
- mít zkušenosti s akvizičním obchodem,
- být samostatný/á a zároveň zvládat práci v týmu,
- mít kreativní myšlení a odvahu se realizovat,
- umět komunikovat s lidmi, a to prostřednictvím telefonu nebo osobních schůzek.

- zajímavá a různorodá práce ve stabilní české společnosti
- prostor pro seberealizaci
- zajímavé projekty, implementace řešení pro B2B
- mladý a nadšený kolektiv
- flexibilní pracovní doba
- odpovídající platové ohodnocení a bonusy