OSTRAHA PRODEJNY KAUFLAND (HPP, DPP)

Pracovní místo ( OSTRAHA PRODEJNY KAUFLAND (HPP, DPP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:10/3/2021 (HPP, DPP)
Náplň práce:
- pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii při zadržení osob páchající trestnou činnost.
Požadujeme:
- dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování
- předložení výpisu z RT
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
- praxe výhodou, není však podmínkou
- certifikát strážného.
Nabízíme:
- možnost práce i na DPP
- jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru
- práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, možnost záloh na mzdu, nástup možný ihned.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT. Kontakt tel. 721 954 166 Po-Pá od 8.00-17.00 hod., na mail:nabor.centrum@bohemiamarten.cz