Provozní technolog/ chemik

Pracovní místo ( Provozní technolog/ chemik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovitě Benešov, Černoleská 2326
Náplň práce: odpovědnost za dodržování systémů výrobního procesu provozu, implementace a naplňování systému řízení jakosti, odpovědnost za správnost a úplnost technické a technologické dokumentace, optimalizace výrobních procesů z technologického hlediska, dohled a kontrola technologie linky, údržba linky dle potřeby, podílení se na řešení reklamací.
Požadavky: ÚSO s maturitou, praxe a znalost s galvanickým pokovením materiálu výhodou, aktivní přístup, ochota učit se novým technologiím, zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě.
Nabízíme: smysluplnou a různorodou práci ve stabilní společnosti, ve které uplatníte a rozvinete své schopnosti a odborné znalosti, velmi dobré finanční ohodnocení, přátelský kolektiv, bohatý program zaměstnaneckých benefitů, termín nástupu možno domluvit dle dohody.
Bližší informace Vám ráda předá Lenka Zachařová, tel.: 770 155 598. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese: personalni@elmoz-czech.cz.
První kontakt e-mailem, telefonicky