Vedoucí právního odboru - podnikový právník

Pracovní místo ( Vedoucí právního odboru - podnikový právník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 09.03.2021 Osobný kontakt na adrese firmy: Dukelská 102, Šenov u Nového Jičína, personální oddělení, ve dnech PO - PÁ v době od 07:00 do 14:00 hodin.
NÁPLŇ PRÁCE:
- Příprava a revize smluvní dokumentace
- Konzultace a podpora útvarů a managementu podniku v právních záležitostech
- Spolupráce při tvorbě podnikových norem a zajištění jejich souladu s legislativou
- Zastupování podniku před soudy a správními orgány
- Správa agendy podniku v souvislosti se zákonem o registru smluv - činnosti a povinnosti vyplývající ze zákona o registru smluv
- Aktivní spolupráce v agendě související se správou podniku - aplikace zákona o státním podniku do právně-podnikové praxe
POŽADAVKY:
- Vzdělání - VŠ, fakulta právní
- Zkušenosti v právní oblasti: obchodní právo, pracovní právo
- Zájem o právní oblasti: občanské právo, veřejné zakázky, právo duševního vlastnictví, právo IT, mezinárodní právo obchodní
- Znalost MS Office, znalost AJ úroveň C1 (NJ výhodou)
- Analytické myšlení, smysl pro detail
- Zodpovědnost, flexibilita, schopnost samostatně řešit problémy
- Výborné formulační schopnosti jak v ústním tak písemném projevu
Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí), závodní preventivní péči, cafeteria program, volnočasové aktivity a další
Kontakt: Jana Venzarová, specialista odboru personalistiky a mezd, telefonicky v pracovní dny PO - PÁ v době od 07:00 do 14:00 hod. na tel. č.: 556 783 605, e-mail: venzarova.j@vop.cz