Výzkumný pracovník - technolog

Pracovní místo ( Výzkumný pracovník - technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- vývoj, návrh, ověření a podíl na realizaci komplexní technologie upravující vodu nebo jiné organické i anorganické roztoky s využitím elektromembránových i tlakových membránových procesů
- návrh konceptů technologie včetně bilančních a návrhových výpočtů
- laboratorní, pilotní a poloprovozní ověření technologií
- vypracování studií proveditelnosti a basic designu
- podpora obchodních případů (technická část nabídek, příprava technické části projektů)
- spolupráce s dalšími odděleními společnosti, které vyvíjejí membrány a moduly
Požadujeme:
- VŠ vzdělání chemicko-technologického zaměření (chemické inženýrství nebo technologie, fyzikální chemie)
- český a anglický jazyk na komunikativní úrovni, RJ výhodou
- znalost práce s PC se základním aplikačním SW
- aktivitu, schopnost týmové práce, logického a analytického myšlení, schopnost tvořit
- řidičský průkaz skupiny B
- schopnost vedení a srozumitelné komunikace práce laboratorním technikům

Nabízíme:
- podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, ubytování ve služebním bytě
Pozice je vhodná i pro cizince a pro absolventy.
Pracovní poměr nejdříve na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení.
První kontakt emailem.