Ředitel/ředitelka příspěvkové organizace Základní škola Mohelnice, Mlýnská 1

Pracovní místo ( Ředitel/ředitelka příspěvkové organizace Základní škola Mohelnice, Mlýnská 1 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky pro výkon funkce
- odborná kvalifikace a související podmínky dle § 3 odst. 1 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a změně některých zákonů, v platném znění,
- předpoklady pro výkon činnosti ředitele/ředitelky v souladu s § 5 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a změně některých zákonů, v platném znění,
- znalost školských předpisů a problematiky řízení daného typu školy,
- dobrá znalost finančního managementu škol a školských zařízení.
Podrobněji na https://www.mohelnice.cz/assets/File.ashx?id_org=9803&id_dokumenty=237309
Termín pro podání přihlášek: písemné přihlášky včetně požadovaných náležitostí zasílejte nebo osobně doručte nejpozději do 15.4.2021 do 11.30 na adresu: MěÚ Mohelnice, U Brány 916/2, 789 85 Mohelnice.