DĚLNÍK / DĚLNICE PRÁŠKOVÉ LAKOVNY

Pracovní místo ( DĚLNÍK / DĚLNICE PRÁŠKOVÉ LAKOVNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: obsluha práškové lakovny, nastavování lakovacích procesů v programech PC (základní znalost); koordinace činností menšího týmu spolupracovníků; zodpovědnost za kvalitu lakovaných dílů; spolupráce s mistrem a technologem lakovny.

Požadavky: spolehlivost a aktivní přístup k práci; ochota učit se novým věcem; znalosti a dovednosti z práškového lakování výhodou (nejsou podmínkou); pracovníka/pracovnici neznalého/neznalou práškového lakování zaměstnavatel zapracuje.

Zaměstnanecké výhody: příplatky za prostředí, pitný režim a vitamíny, stravenky v hodnotě 100,- Kč, 5 týdnů dovolené, výhodný tarif mobilního operátora pro pracovníky a případně i členy rodiny.

Kontakt - Ivan Říha, tel.: +420 774 102 434 (od 07:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: iriha@velosnh.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně v místě pracoviště na adrese Doly 272, Nový Hrádek (od 06:00 hod. do 16:00 hod.).