Pracovník/nice v sociálních službách / pečovatel/ka

Pracovní místo ( Pracovník/nice v sociálních službách / pečovatel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Dům pokojného stáří, náměstí Naděje č.p. 731, Litomyšlské Předměstí
566 01 Vysoké Mýto
NÁPLŇ PRÁCE:
Komplexní péče o klienty Domova pro seniory vč. vedení dokumentace - např. ranní hygiena, koupání, pomoc s oblékáním, výměna inko pomůcek, dopomoc při přemísťování - např. z inv. vozíku na lůžko, podávání stravy atd..
Práce ve 12ti hod. směnách.
POŽADAVKY:
- absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu Pracovník v sociálních službách nebo způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru ošetřovatel, příp. střední vzdělání v oboru vzdělání stanoveném prováděcím právním předpisem
- kvalifikační kurz pro PSS je možné absolvovat do 18ti měsíců od nástupu do zaměstnání
- bezúhonnost
- zdravotní způsobilost, zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, očkování proti VHB
- ztotožnění se s cíli a posláním NADĚJE
- schopnost týmové spolupráce, dobré komunikační schopnosti a ochotu se vzdělávat
- základní znalost práce na PC
- sociální cítění
NABÍZÍME:
- pracovní poměr na rok s výhledem na neurčito
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na obědy
KONTAKT: e-mailem: stanislava.koblasova@nadeje.cz, příp. telefonicky