Sociální pracovník / pracovník v sociálních službách do nízkoprahového zařízení

Pracovní místo ( Sociální pracovník / pracovník v sociálních službách do nízkoprahového zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
pro práci v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež ve věku 6 - 15 let.

Požadujeme:
o Sociální pracovník: VŠ nebo VOŠ vzdělání v oboru sociální práce dle zákona č. 108/2006 Sb. o soc. službách v platném znění (pozice je vhodná i pro absolventy, či budoucí absolventy zákonem stanovených oborů)
o Pracovník v sociálních službách: SŠ vzdělání, kurz Pracovník v sociálních službách výhodou
o Aktivní přístup, zodpovědnost, pečlivost, kreativní přístup k práci
o Ochotu učit se novým věcem
o Komunikační, organizační schopnosti
o Ztotožnění se s posláním organizace a vysokou motivaci pro práci v neziskovém sektoru
o Schopnost týmové i samostatné práce
o Uživatelskou počítačovou gramotnost
o Schopnost vedení dokumentace klientů
o Trestní bezúhonnost
o Praxe v práci s dětmi školního věku nebo přímo v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež vítána

Nabízíme:
o Zajímavou, smysluplnou a různorodou práci v sociální oblasti
o Jedná se o práci s dětmi a mládeží ve věku 6 - 15 let přímo v nízkoprahovém zařízení - plánování a realizace volnočasových aktivit, příprava dětí na školní výuku a jejich doučování, realizace sociálně výchovných vzdělávacích a preventivních činností atd.
o Pracovní smlouvu na dobu určitou na 1 rok s možností dalšího prodloužení
o Práci na zkrácený úvazek 0,6 (24 hodin týdně)
o Práce 4 x týdně (pondělí až čtvrtek) od 10,00 do 16,00 hodin.
o Prostor pro seberealizaci
o Přátelský tým
o Prohlubování a zvyšování kvalifikace
o Týmové i individuální supervize
o 5 týdnů dovolené