Řidič sk. C

Pracovní místo ( Řidič sk. C ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Holvekova 696/22, Ostrava - Kunčičky
Své životopisy zasílejte na email.: potuznik@jpmtrans.cz nebo volejte na tel.: 604 295 040.

Česká, stabilní společnost s 23 letou tradicí přijme řidiče/ku skupiny C pro rozvoz nápojového zboží Ostravě a rozšířeného okolí!

Nabízíme:
- motivační platové ohodnocení
- jednosměnný provoz PO - PÁ, víkendy a svátky volné
- trasu, kterou pojedete, znáte den předem
- smlouvu na dobu neurčitou
- odměny za jízdu bez nehod
- odměny za všestrannost
- zákonná školení uhradíme za vás
- neomezený tarif na volání s 5GB dat i pro soukromé účely jen za 200kč/měs.
- možnost zajištění vedení vašeho bankovního účtu zdarma
- možnost vyjednání bankovních úvěrů za výhodných podmínek
- možnost vyjednání levnějších energií pro vaši domácnost

Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz
- fyzickou zdatnost

Nástup IHNED nebo dohodou.