Provozní elektrikář

Pracovní místo ( Provozní elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Šmilovského 659/6
Náplň práce:
" montáž a zapojování elektroinstalace v průmyslových objektech, kabelových souborů, odborné práce při montáži, rekonstrukci a opravách elektrických zařízení,
" výměna a nastavení analogových snímačů polohy hladiny, průtokových a rychlostních sond,
" kontrola a oprava zařízení el. pohonů všech druhů vč. příslušenství se všemi druhy elektromotorů.
" základní opravy a seřizování elektrických strojů a mechanických měřících přístrojů nebo regulačních obvodů.
" opravy elektrického přenosného nářadí, zajišťování provozu a seřízení regulačních přístrojů,
Požadujeme:
" dobrý zdravotní stav
" znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb. § 5 - 6
" znalost práce v oboru měření a regulace výhodou
" řidičský průkaz sk. B
" samostatnost, spolehlivost a odpovědnost
Nabízíme:
" trvalé zaměstnání ve stabilní společnosti
" dvousměnný provoz, pracovní úvazek 37,5 hodin/týdně
" odpovídající mzdové ohodnocení, další navyšování podle schopností a dovedností zaměstnance
" při velmi dobrých pracovních výsledcích možnost profesního růstu
" vhodné i pro absolventy
" zajímavé benefity až do výše 40.000,- Kč ročně (např. 25 dnů dovolené, 13. mzda, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na dovolenou a další)
Své nabídky spolu s kopií výučního listu zasílejte na výše uvedenou adresu k rukám paní Černínové (tel. 554 774 226), případně na e-mailovou adresu dana.cerninova@teplobr.cz. Nástup možný dle dohody.
Z : 4.3.2021