Všeobecné sestry

Pracovní místo ( Všeobecné sestry ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- pro jednotku intenzivní péče (interní JIP + chirurgická JIP + urologická JIP), pro oddělení interní, chirurgické, neurologické, ortopedické a ošetřovatelské péče do nepřetržitého provozu
- Požadujeme: SŠ vzdělání, odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecná zdravotní sestra, specializační vzdělání v oboru intenzivní péče výhodou, stejně tak jsme ochotni Vás v něm podpořit, samostatnost, odolnost vůči stresu, zdravotní způsobilost k výkonu práce, ochotu pracovat na směny
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Nabízíme: HM + osobní ohodnocení, odměny za směnnost, výkonnostní odměny, příplatky a bonusy, odborný růst a podporu specializace, mzdu dle dosažené kvalifikace, možnost ubytování, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, nadstandardní pokoje při léčbě v nemocnici, zvýhodněný tarif mobilních operátorů pro zaměstnance i rodinu, zvýhodněná nabídka vybraných bankovních produktů, parkování v areálu, slevy na cestování a další zaměstnanecké benefity
- V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis se Souhlasem se zpracováním osobních údajů na e-mail: kariera@nem-km.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice "Všeobecné sestry".