ELEKTRIKÁŘ

Pracovní místo ( ELEKTRIKÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, Purkyňovo nám. č.p. 133/2, Třebíč 1.
První kontakt telefonicky 568 809 455 nebo e-mailem: personalni@nem-tr.cz

Požadujeme:
o OU/SOU, SŠ vzdělání v oboru elektro,
o platnou kvalifikaci pracovníka v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., § 6,
o zdravotní způsobilost,
o trestní bezúhonnost,
o schopnost pracovat samostatně,
o řidičský průkaz skupiny B,
o praxe výhodou.
Pracovní náplň:
o provádění revizí elektrického zařízení dle patřičného osvědčení,
o elektrikářské práce a elektrické instalace,
o kontrola a údržba zařízení,
o periodické zkoušky náhradních zdrojů.

Nabízíme:
o 7. platová třída,
o dovolená 25 dnů,
o benefity:
o příspěvek na závodní stravování,
o finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve),
o nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,
o příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,
o příspěvek na penzijní připojištění,
o příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
o zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu.