Systémový analytik

Pracovní místo ( Systémový analytik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadovaný stupeň vzdělání: minimálně bakalářský stupeň vzdělání technického směru.
Práce je v anglickém jazyce na odborné IT úrovni v mezinárodním prostředí.
Angličtina na úrovni min. B2.
Nutná je znalost kancelářských nástrojů, manažerských nástrojů (Jira), frameworků pro psaní automatizovaných testů (Cypress, Selenium) znalost prostředí mobilních aplikací (iOS, Android) a pro obě platformy znalost human interface guidelines. Nutná vlastnost je schopnost řízení lidí, znalost prostředí retailu se specializací na retenční programy.
Mezi podstatné dovednosti patří konzultační a manažerské schopnosti, vytváření tréninkových materiálů pro testery v týmu, rychle reagovat na požadavky a flexibilně zajišťovat podporu pro vydání aplikací. Tato role nese zodpovědnost za kvalitu releasovaných aplikací a webů.
Senior software inženýr/ka IT CE (SDEIII) je zodpovědný za nastavení procesů testování mobilních Clubcard aplikací a Tesco website pro 4 země střední Evropy. Hlavní náplní práce je řízení testerů dodavatelských společností, příprava a validace test casů, nastavování způsobu trackování provedených testů, reportingu chyb, komunikace se zadavateli a validace, zda-li zveřejnění splňuje požadovaný businesový inkrement. Zároveň nese odpovědnost za nástroje pro testování, trackování a reporting proběhlých testů a nalezených problémů v software. Další nutnou dovedností je znalost psaní technické i uživatelské dokumentace.
cafeteria systém, zaměstnanecké slevy,