Referent/ka - skladník/ce - německý jazyk

Pracovní místo ( Referent/ka - skladník/ce - německý jazyk ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Májová 23, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá 7:30-16:00 h.

Jaro už čeká za dveřmi a my čekáme na Vás! Nebaví Vás sedět jen u PC? Hledáte různorodou práci? Baví Vás příprava a organizace projektů? Přidejte se k nám! Na věku nezáleží! Budete se starat o naše zákazníky a jejich objednávky, objednávat zboží a udržovat stav skladových zásob, organizovat mezinárodní přepravu a dopravu k zákazníkovi, pomáhat při organizaci výsadby a koordinaci následné péče a sklizně.

Požadujeme:
- velmi dobrá znalost německého jazyka slovem i písmem (B2/C1)
- řidičský průkaz skupina B, aktivní řidič/ka
- uživatelská znalost práce s PC (MS Office, Outlook)
- VZV výhodou
- komunikativnost, pečlivost, flexibilita.

Nabízíme:
- 25 dní dovolené
- další firemní benefity
- přátelské pracovní prostředí s neformální atmosférou.

Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem (zaslat životopis).