SPECIALISTA ANALYTIK

Pracovní místo ( SPECIALISTA ANALYTIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Stromská Zuzana Ing., tel.: 733 678 252, e-mail: zuzana.stromska@msa.cz

Požadujeme:
- VŠ/SŠ vzdělání - ekonomického výhodou
- AJ/RJ na komunikativní úrovni, další jazyk výhodou
- Čtení technické dokumentace
- Zkušenosti na podobné pozici výhodou
- Znalost MS Office
- Ochota cestovat
- ŘP sk B

Nabízíme:
- Perspektivní zaměstnání v prostředí mezinárodní firmy
- Motivující finanční ohodnocení
- Týden dovolené navíc
- Pružná pracovní doba
- Příspěvek na stravování
- Příležitost k dalšímu profesnímu růstu
Nástup ihned.

Pracovní náplň:
- Příprava reportů a zpracování analýz o stavu projektu v jednotlivých fázích
- Pravidelný reporting vedení společnosti v dané oblasti
- Identifikace rizikových faktorů v rámci jednotlivých projektů
- Analýza odchylek, návrhy nápravných opatření