Produktový specialista pro občany / manažer

Pracovní místo ( Produktový specialista pro občany / manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VÝŠE MZDY: od 30 000 Kč do 50 000 Kč po zapracování + flexibilní složka
NÁPLŇ PRÁCE:
- realizace schůzek s našimi klienty, které zajišťuje centrála společnosti a nastavení jejich optimálního portfolia financí + jednoduchá administrativní činnost
POŽADUJEME:
- dobré komunikační dovednosti
- bezúhonnost
- ŘP skupiny B
NABÍZÍME: prestižní práci ve společnosti se silným kapitálem, klientelu zajištěnou callcentrem společnosti, nadprůměrné ohodnocení + případné odměny ze svěřeného týmu spolupracovníků, zázemí centrální kanceláře nebo možnost home office, propracovaný školící systém pro nováčky, příjemný kolektiv, velký potenciál kariérního růstu díky rychlému rozvoji společnosti
Vhodné i pro absolventy bez praxe.
KONTAKT: v případě zájmu prosím zašlete strukturovaný životopis na email ztomanova.bp@seznam.cz