Právník/právnička odboru sociálních věcí

Pracovní místo ( Právník/právnička odboru sociálních věcí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Krajský úřad Olomouckého kraje, Jeremenkova č.p. 1191/40a, Olomouc.
(pracovní poměr na dobu určitou - zástup za rodičovskou dovolenou)
Charakteristika vykonávané práce: vypracovávání zásadních právních výkladů a stanovisek nebo stanovování obecných postupů aplikace právních předpisů nebo komunitárních předpisů ve specializovaných oborech ve vymezené působnosti státní správy nebo samosprávy včetně případného řešení věcně a právně složitých případů a zastupování veřejných zájmů v soudních sporech.
Požadavky: - dosažené vzdělání VŠ
- obor vzdělání právo
- znalosti oboru: zákon o sociálních službách, zákon o sociálně-právní ochraně dětí, správní řád, zákon o krajích, zákon o o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich
- zvláštní odborná způsobilost pro výkon správních činností v sociálních službách, při sociálně-právní ochraně dětí výhodou
- praxe ve veřejné správě výhodou
- praxe v oboru v posledních 5 letech výhodou
- jazykové znalosti cizí jazyk (angličtina, francouzština, němčina) výhodou
- další požadované dovednosti: uživatelská znalost PC (MS Office), ŘP sk. B, samostatnost, komunikativnost, smysl pro týmovou práci, schopnost analyticky a koncepčně myslet.
Přihlášky v zalepené obálce s označením "NEOTVÍRAT - výběrové řízení na pozici právník Odboru sociálních věcí Krajského úřadu Olomouckého kraje" doručte POUZE na adresu: Krajský úřad Olomouckého kraje, Odbor kancelář ředitele, Oddělení personální, Jeremenkova 40a, 779 00 Olomouc nebo předejte v podatelně úřadu, nejpozději do 19. 3. 2021 do 12:00 hodin. Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi