probační úředník/úřednice

Pracovní místo ( probační úředník/úřednice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

směnnost: jednosměnný provoz, pružná pracovní doba
Zástup za mateřskou dovolenou.
Požadujeme:
- ukončené vysokoškolské magisterské studium humanitního směru
- vysoké pracovní nasazení
- flexibilitu
- ochotu vzdělávat se
- výpis z rejstříku trestů
- způsobilost k právním úkonům
- znalost práce na PC - uživatelská úroveň (Word, Excel, Internet)
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- komunikační dovednosti
- spolehlivost, důslednost
- zkušenosti se sociální prací výhodou
- orientace v sociální a trestně - právní oblasti výhodou
Nabízíme:
- platová třída 11., po zapracování (zpravidla o zkušební době), 12.platová třída po osvědčení osobní hodnocení
- odborné vzdělávání
- zázemí stabilní organizace
Náplň práce:
- vysoce odborná práce ve smyslu zákona č. 257/2000 Sb., o Probační a mediační službě, komunikace s OČTŘ, spolupráce se státním a neziskovým sektorem.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: zaslat strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem nejpozději do 22.3. 2021 na e-mail: avozabova@pms.justice.cz, nebo doručit na adresu: Probační a mediační služba, Na Valech 525/12, 412 01 Litoměřice, k rukám Mgr. Anny Vozábové. Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení.