Strážný/strážná justiční stráže

Pracovní místo ( Strážný/strážná justiční stráže ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
státní občan České republiky, starší 18 let, úplné středoškolské vzdělání s maturitou, osobnostně a fyzicky způsobilý k výkonu služby, samostatnost, rozhodnost, komunikativnost, občanská a trestní bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům.

Platové a ostatní náležitosti:
tarifní třída 3 podle Nařízení vlády ČR č. 336/2019, kterým se stanoví stupnice základních tarifů pro příslušníky bezpečnostních sborů + zvláštní příplatek.

Ostatní náležitosti:
příspěvek na stravování; náborový příspěvek 75.000.-, benefity z FKSP, využití zotavoven VS ČR k rekreaci, 6 týdnů dovolené, odměny při životním a pracovním výročí

Písemnou žádost o přijetí do služebního poměru, včetně strukturovaného životopisu, zasílejte do 31.3.2021 výhradně na emailovou adresu: zajem@vez.olc.justice.cz
Poznámka: Při nesplnění vyhlášených inzerovaných podmínek, nebude na žádost reagováno.