MISTR (Shift Supervisor) ve výrobě

Pracovní místo ( MISTR (Shift Supervisor) ve výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Petrovice u Bystřice
MEZI HLAVNÍ ÚKOLY MISTRA PATŘÍ PŘEDEVŠÍM:
efektivní řízení provozu a zaměstnanců na svěřeném výrobním úseku, organizace práce zaměstnanců ve výrobě vč. motivace, rozvoje a hodnocení (15 - 20 zaměstnanců na směně), dohled nad dodržováním standardů ve výrobě, zlepšování stávajících procesů, spolupráce s výrobním manažerem při řešení nestandardních situací, kontrola kvality a bezpečnosti práce, reporting
JSTE TEN PRAVÝ/Á, POKUD:
máte zkušenost s vedením týmu lidí ve výrobní společnosti, jste organizačně zdatný/á a komunikativní, se nebojíte zodpovědnosti a zvládáte práci na PC (Word, Excel), jste ochoten/a pracovat na směny

MŮŽETE SE TĚŠIT NA:
stabilní práci u mezinárodní rodinné firmy a fajn nadřízené, podporu zaměstnavatele v profesním rozvoji, plnou podporu při zaškolení, širokou škálu zaměstnaneckých benefitů - 13. mzda, měsíční výkonnostní odměny, stravenky, příspěvek na dopravu, odměna za docházku, karta multisport zdarma, vstup do bazénu v Benešově zdarma pro celou rodinu, příjemné pracovní prostředí, další zaměstnanecké výhody, příplatky a odměny
Možnost nástupu ihned, ale rádi si na spolehlivého zaměstnance počkáme
První kontakt e-mailem, telefonicky (Po - Pá 8-15 hod)