Agronom/manažer rostlinné výroby

Pracovní místo ( Agronom/manažer rostlinné výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: vzdělání SŠ s maturitou nebo VŠ, organizační a komunikační schopnosti, schopnost vést lidi, pracovat týmově, pracovní nasazení a schopnost organizovat jak svůj čas, tak čas vedených pracovníků, ŘP sk. B, T výhodou
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, práce i o víkendech, řízení a usměrňování agrotechnických a pracovních postupů, organizace a řízení prací v rostlinné výrobě-organizace práce svého týmu (cca 10 pracovníků), plánování prací po celý rok, vedení provozní agronomické dokumentace-zajištění plnění legislativních podmínek ve spolupráci s týmem, po zapracování a dle zkušeností možnost spolupráce s vedením na tvorbě strategie podniku nejen v zemědělských činnostech, nastavení technologických postupů při pěstování plodin-široký osevní postup, rozvíjení již běžícícho pilotního programu precizního zemědělství, Agriculture 4.0 (půdní vzorky, drony, výnosobé mapy, přesné navigace, variabilní hnojení a ochrana rostlin atd.), úzká kooperace se sousedním podnikem s živočišnou výrobou, správa partnerské farmy, která je v EKO režimu (cca 60 ha)
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: moderní strojní základna, moderní pracovní postupy, atmosféra rodinné firmy, ubytování, služební automobil i pro vlastní účely, 5 týdnů dovolené, 13. plat
KONTAKT: Neužil Jakub Ing., tel.: 721 370 047, e-mail: neuziljakub@seznam.cz