Vedoucí sestra/bratr chirurgické JIP

Pracovní místo ( Vedoucí sestra/bratr chirurgické JIP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb;
- VŠ vzdělání ošetřovatelského směru, příp. specializační studium v oboru Ošetřovatelská péče v chirurgických oborech, Intenzivní péči nebo Organizace a řízení ve zdravotnictví vítáme;
- 5 let praxe (praxe na obdobném lůžkovém oddělení výhodou, ale není podmínkou)
- výbornou znalost standardů ošetřovatelské péče ve zdravotnictví;
- základní orientace v ekonomice zdravotnictví;
- uživatelská znalost práce na PC (MS Windows, MS Office);
- zkušenost s vedením týmu;
- samostatnost, schopnost koordinace týmové práce, aktivní a pozitivní přístup, proklientsky orientované a vstřícné vystupování, týmového ducha, spolehlivost, pracovitost, odolnost vůči stresu, časová flexibilita a ochota neustále se vzdělávat;
- řidičské oprávnění sk. B;
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost;

Co Vás čeká:
- vedení 60 členného týmu NLZP;
- úzká spolupráce s vedoucí sestrou resuscitačního a anesteziologického oddělení, vrchni sestrou a lékařskými týmu;
- podílení se na neustálém zvyšování kvality poskytované péče, zavádění nových postupů a doporučení v oblasti ošetřovatelské péče do praxe, materiálně technickém rozvoji oddělení;
- podílení se na vedení zdravotnické dokumentace a s ní související dokumentace;
- zajišťování dílčí personální agendy, práce s personálním systémem;
- kontrolní činnost.

Nabízíme:
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- seberealizaci a možnost profesního růstu;
- plný pracovní úvazek;
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
- široké finanční a nefinanční benefity; h