Sociální pracovník/nice v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež

Pracovní místo ( Sociální pracovník/nice v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: NADĚJE, pobočka Česká Třebová, sídliště Borek, Semanínská č.p. 2052, 560 02 Česká Třebová 2
NÁPLŇ PRÁCE:
Jedná se o práci v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež ve vyloučené lokalitěna sídlišti Borek.
Tato pracovní pozice zahrnuje organizování volnočasových aktivit klientů, pomoc při přípravě do školy, pomoc při zařizování běžných záležitostí, pomoc při orientaci ve společnosti a vztazích, vedení záznamů a dokumentace, tvorbu individuálních plánů atd.
Nepravidelná pracovní doba v jednosměnném provozu, zejména odpoledne.
Pracovní poměr na rok s výhledem na prodloužení.
POŽADUJEME:
- kvalifikaci sociálního pracovníka podle z. 108/2006 Sb., VOŠ nebo VŠ sociálního zaměření
- ztotožnění se s cílem a posláním Naděje
- bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- uživatelská znalost práce s PC
- schopnost spolupráce v týmu, schopnost předávání poznatků a zkušeností v týmu a zároveň schopnost samostané práce
- schopnost empatie
- zkušenosti v oblasti sociální práce s dětmi a mládeží z rodin ohrožených sociálním vyloučením výhodou, zkušenost s prací s dětmi do 18ti let
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené
KONTAKT: životopis s průvodním dopisem zasílejte do 31.3.2021 na e-mail stanislava.koblasova@nadeje.cz