Policista/ka - náborový příspěvek 110.000,- Kč

Pracovní místo ( Policista/ka - náborový příspěvek 110.000,- Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

BAVÍ VÁS?
Auta, motorky, rychlá jízda, střelné zbraně, bojová umění, právo, komunikace, zvířata počítače, finance a to vše s jistým služebním příjmem a stabilním služebním místem?

NABÍZÍME:
Uplatnění na obvodních, dálničních odděleních, dopravních inspektorátech a odboru cizinecké policie. Po 3 letech služební poměr na dobu neurčitou. Kariérní a finanční růst (podmíněno maturitou) a po získání zkušeností uplatnění například u služby kriminální policie a v dalších složkách Policie ČR. Základní doba služby 37,5 hod týdně. 6 týdnů dovolení, síť resortních zařízení s možností rekreace, příspěvek na dovolenou 13.000,- Kč, příspěvek na penzijní připojištění, náhrady výdajů (cestovné, stravné).

CO MUSÍTE SPLŇOVAT ?
Být občanem ČR starší 18-ti let, trestně bezúhonný, mít středoškolské vzdělání s maturitou nebo střední odborné s výučním listem a být zdravotně, osobnostně a fyzicky způsobilý k výkonu služby.

JAK PROBÍHÁ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ?
Na osobní nezávazné schůzce se dozvíte informace o práci u Policie ČR, náležitostech přijímacího řízení, které trvá obvykle 2-3 měsíce. Součastí řízení je psychologické vyšetření, prověrka tělesné zdatnosti a zdravotní prohlídka.

SLUŽEBNÍ PŘÍJEM:
V době studia základní služební přípravy činí 25.720,- Kč (vzdělání s maturitou) po zaškolení dle místa služebního zařazení 31.000,- Kč až 35.000,- Kč.

Další informace naleznete:

Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-14:00 h) anebo e-mailem.