POLICISTA/KA náborový příspěvěk 110.000 Kč

Pracovní místo ( POLICISTA/KA náborový příspěvěk 110.000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

BAVÍ VÁS ?
Auta, motorky, rychlá jízda, střelné zbraně, bojová umění, právo, komunikace, zvířata počítače, finance a to vše s jistým služebním příjmem a stabilním služebním místem?

NABÍZÍME:
Uplatnění na obvodních, dálničních odděleních, dopravních inspektorátech a odboru cizinecké policie. Po 3 letech služební poměr na dobu neurčitou. Kariérní a finanční růst a po získání zkušeností uplatnění například u služby kriminální policie a v dalších složkách Policie ČR. Základní doba služby 37,5 hod týdně.

CO MUSÍTE SPLŇOVAT ?
Být občanem ČR starší 18let, trestně bezúhonný, mít středoškolské vzdělání s maturitou a být zdravotně, osobnostně a fyzicky způsobilý k výkonu služby.

JAK PROBÍHÁ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ?
Na osobní nezávazné schůzce se dozvíte informace o práci u Policie ČR, náležitostech přijímacího řízení,které trvá obvykle 2-3 měsíce. Součastí řízení je psychologické vyšetření, prověrka tělesné zdatnosti a zdravotní prohlídka.

SLUŽEBNÍ PŘÍJEM:
V době studia základní služební přípravy činí 25.720 Kč po zaškolení dle místa služebního zařazení 31.000 Kč až 35.000 Kč.

Další informace naleznete:

Zaměstnanecké výhody:
6 týdnů dovolené, síť resortních zařízení s možností rekreace, příspěvek na dovolenou 13.000Kč, příspěvěk na penzijní pojištění, náhrady výdajů (cestovné, stravné)