Výzkumný pracovník Chemik - obor katalýza

Pracovní místo ( Výzkumný pracovník Chemik - obor katalýza ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co požadujeme: Ukončené studium v oblasti chemie, znalosti anorganické, analytické, fyzikální a organické chemie, praxi získanou v zahraničí, předchozí zkušenost s vývojem, výrobou nebo s testováním katalyzátorů je výhodou, znalost anglického jazyka na úrovni C1 + znalost dalšího světového jazyka vítána, zájem podílet se na výzkumných projektech, samostatnost a spolehlivost, vlastní invence a motivace, vysoké pracovní nasazení a flexibilitu.

Co nabízíme: Práci na zajímavých projektech v oblasti vývoje katalyzátorů, samostatnou výzkumnou činnost, příjemné pracovní prostředí v moderních laboratořích, praktické uplatnění teoretických znalostí, odpovídající finanční ohodnocení a zajímavé možnosti růstu.
Stravenky, Sick days, Výkonnostní bonusy
Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem