Strážný - detektiv prodejny - vyhrazeno pro OZP

Pracovní místo ( Strážný - detektiv prodejny - vyhrazeno pro OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Kaufland Krnov
Požadujeme :
- Věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost
- Praxe výhodou není však podmínkou
- Certifikát strážného /možnost zprostředkování/
- Pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu
- Spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost

Nabízíme :
- pracovní poměr na dobu určitou na půl roku nebo rok s možností prodloužení
- pracovní pozice je vyhrazena pro OZP, 12- ti hodinové turnusové pracovní směny s možností méně směn v daném měsíci.

Nechodit na pobočku!
Hlásit se na e-mail nabor.ostrava@bohemiaplus.cz nebo na tel. č. 606 333 112 (8:00 - 17:00)

Z : 1.3.2021 A : 27.5.2021