Administrativní pracovník internetového obchodu

Pracovní místo ( Administrativní pracovník internetového obchodu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Varšavské nám. č.p. 1120/8, Olomouc.
Náplň práce:
- administrativní práce spojená s chodem rybářského internetového obchodu
- zpracování příchozích objednávek a fakturace
- příprava objednávek k expedici
- telefonická komunikace se zákazníky ohledně jejich objednávek
- naskladnění zboží v programu Pohoda
- vkládání produktů na e-shop

Požadujeme:
- velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC
- pečlivost, zodpovědnost a samostatnost

Výhodou:
- znalost účetního programu Pohoda
- znalost základů účetnictví nebo skladového hospodářství
- zkušenost s prací v prostředí internetového obchodu

Nabízíme:
- klidné pracovní prostředí ve stabilním a zavedeném obchodě fungujícím přes 10 let
- příležitost podílet se na rozvoji obchodu
- možnost pružné pracovní doby a také zkráceného úvazku
- v případě dobrých pracovních výsledků nabízíme dlouhodobou spolupráci

Životopis a motivační dopis posílejte POUZE na e-mail: tomas@velka-ryba.cz