Operátor/ka skladu, rozvoz zboží

Pracovní místo ( Operátor/ka skladu, rozvoz zboží ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: Operátor/ka skladu, rozvoz zboží
Požadujeme:
samostatnou práci, znalost AJ vítána ale není nutností, ŘP sk. "B".
Jsme obchodní společnost s výhradním zastoupením různých dodavatelů speciálního zdravotnického materiálu a zdravotnických pomůcek. Nabízíme volné pracovní místo na pozici operátor/ka skladů s případným rozvozem zboží především v Praze, a s místem výkonu práce Příbram, Zdabořská 25. V případě rozvozu zboží se jedná o operativní rozvoz zboží z Příbrami po republice.
Nástup možný ihned na dobu určitou na 1 rok. Mzda: od 22 000,- Kč
Kontakt: Pušecová Hana, e-mail: hana.pusecova@msmgroup.eu
První kontakt e-mailem.