SPECIALISTÉ BOZP

Pracovní místo ( SPECIALISTÉ BOZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A16 z:26/2/2021
Náplň práce:
- zajišťování povolení pro práce dodavatelů z pohledu BOZP a PO
- školící činnost v oblasti BOZP - školení pracovníků dodavatelských firem včetně vedení příslušné agendy
- zajišťování povolení pro horké práce
- denní kontrola prováděných činností v oblasti BOZP jak u zaměstnanců, tak pracovníků dodavatelských firem
- reportování činnosti nadřízenému
- vedení agendy osobních ochranných pracovních prostředků.
Požadujeme:
- středoškolské/vysokoškolské vzdělání technického směru
- praxi v technické oblasti alespoň 2 roky nebo absolventi FBI bez praxe
- odborná způsobilosti v prevenci rizik a odborná způsobilost v požární ochraně (technik PO) výhodou
- znalost anglického jazyka slovem i písmem (denní komunikace s korejským managementem)
- platný ŘP sk. B.
- uživatelskou znalost MS Office
- pracovitost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, smysl pro týmovou práci.
Nabízíme:
- nástup možný dle dohody, pracovní poměr na dobu určitou 1 roku, s možností následného prodloužení
- pracovní doba pondělí - pátek 8hod./denně (7:00 - 15:30hod.)
- k hrubé mzdě dále náleží příplatky vyplývající ze Zákoníku práce
- stravenky, vánoční bonus, dovolená nad zákonný rámec, meziroční navyšování mezd aj.
- vhodné i pro absolventy VŠB-TU, FB výhodou
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici zašlete životopis v anglickém i českém jazyce na personalistu společnosti - gabriela.vitoslavska@hec-czech.cz