OBCHODNÍ MANAŽER / MANAŽERKA s Nj

Pracovní místo ( OBCHODNÍ MANAŽER / MANAŽERKA s Nj ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OBCHODNÍ MANAŽER / MANAŽERKA s NJ
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.4.2021
- Náplň práce: udržování obchodních vztahů se stávajícími zákázníky, prezentace naší výrobní společnosti u potenciálních zákazníků, vyhledávání nových obchodních příležitostí v zahraničí
zpracování poptávek a tvorba cenových nabídek, monitoring trhu a tvorba nových obchodních strategií, spolupráce s technickým týmem na vhodném řešení pro zákazníky, dohled nad realizací, průběhem a předáním zakázky, monitoring konkurenčních firem
- Požadujeme: dobrá znalost německého jazyka - podmínkou (denní komunikace v německém jazyce), výborné komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti, obchodní a prezentační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu, ochotu cestovat (zahraničí - vícedenní služební cesty), výhodou praxe v oboru obchod - prodej, praxe v technickém oboru vítána
řidičský průkaz skupiny B, uživatelská znalost práce na PC
- Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito;
zajímavé platové ohodnocení, osobní automobil, mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (8 - 16) kontaktní osoba: Pourová Aneta Ing., tel.: 720 960 069, e-mail: pourova@brukov.cz