Pizzař/ka

Pracovní místo ( Pizzař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do oblíbené pobočky v Mělníce přijmeme do svých řad nové pizzaře.
Výroba a ruční příprava pizzy v pizzerii s pohodovým a mladým kolektivem, jedná se o otevřenou kuchyň.
Požadujeme: chuť učit se a elán do práce, zkušenosti výhodou nikoliv podmínkou(zaučíme), trestní bezúhonnost, příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci., vlastní seberealizaci a chuť kariérně růst
Nabízíme: nástup do programu zaškolení se a podílení se na růstu firmy pod stále se rozšiřující značkou,týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček,v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem