Pomocní dělníci elektro

Pracovní místo ( Pomocní dělníci elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: pomocní dělníci elektro
Místo vhodné i pro absolventy.
Co Vás na této pozici čeká?
- montáž elektrických rozvaděčů
- příprava materiálu pro výrobu elektrických rozvaděčů
Očekáváme, že budete mít:
- minimálně vyučen (SOU obor elektro není podmínkou)
- aktivní přístup k práci a řešení problémů
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
- manuální zručnost
Získáte u nás:
- zázemí v ryze české stabilní firmě (pracoviště Příbram),
- čisté prostředí,
- možnost kariérního růstu,
- příjemnou firemní kulturu, u nás se lidé cítí dobře,
- váš rozvoj se postaráme,
- další benefity (penzijní připojištění a SickDay, Multisport karta, jazykové kurzy, příspěvek na kulturní a sportovní akce).
Nástup možný ihned. Mzda: 125,- Kč/hod.
Kontakt: Batelková Barbora Ing., tel.: 734 153 567, e-mail: batelkova.barbora@sencopb.eu
Místo výkonu práce: SENCO Příbram spol. s r.o., Plynárenská č.p. 292, Příbram I