Provozář se specializací instalatér-topenář nebo elektrikář

Pracovní místo ( Provozář se specializací instalatér-topenář nebo elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pravděpodobnost prodloužení PS na dobu neurčitou.
Požadavky:
o Úplné střední vzdělání s maturitou, příp. střední odborné vzdělání s výučním listem
Instalatér - topenář:
Praxe v oboru vítána. Zkušenosti s prováděním instalací vody PP a odpadů HT,KG v objektech, včetně drobných oprav uzávěrů, ventilů, vod. baterií apod.. Instalace zařizovacích předmětů. Opravy v oblasti rozvodů topení (ocel, měď)včetně výměny těles. Samostatný přístup při návrhu řešení výše uvedených oprav.
o Výhodou osvědčení na opravy plynových zařízení do 50 kW
o Svářečský průkaz - plasty, pájení; (plyn) výhodou není podmínkou
Elektrikář:
Praxe v oboru vítána. Zkušenosti s opravy elektrických instalací a zařízení formou výměny, opravy drobných elektrospotřebičů, provádění drobných údržbářských prací v obhospodařovaných objektech
o Vyhláška 50/1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice, § 6
o Řidičské oprávnění skupiny "B"
o Trestní bezúhonnost
o Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a samostatnost
Platové podmínky:
o 7. platová třída (příloha č. 2 Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění)
mzdové rozpětí od 16.980,- Kč do 24.780,- Kč v závislosti na výši uznané praxe
o Rizikový příplatek 2.200,- Kč
o Osobní ohodnocení po zapracování.

Nabízíme:
o Sociální jistota, zázemí a perspektiva státní organizace
o 25 dnů řádné dovolené + 5 dnů indispozičního volna
o Benefity FKSP
První kontakt e-mailem.