Skladníci

Pracovní místo ( Skladníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: skladníci
Místo vhodné i pro absolventy.
Co Vás na této pozici čeká?
- Manipulace ve skladu
- Příjem a příprava materiálu na sklad
Očekáváme, že budete mít:
- Vzdělání SŠ/SOU
- Znalost práce na PC
- Práce s VZV výhodou
- Řidičský průkaz sk.B výhodou
- Pečlivost, samostatnost a zodpovědnost

Získáte u nás:
- zázemí v ryze české stabilní firmě (pracoviště v Příbrami)
- práce na zakázkové výrobě
- příjemnou firemní kulturu, u nás se lidé cítí dobře.
- další benefity (Multisport karta, penzijní připojištění a SickDay, jazykové kurzy, příspěvek na kulturní a sportovní akce).
Nástup možný ihned. Mzda: 125,- Kč/hod.
Kontakt: Batelková Barbora Ing., tel.: 734 153 567, e-mail: batelkova.barbora@sencopb.eu
První kontakt osobně od 7:00 do 15:00 hod, e-malem nebo telefonicky.
Místo výkonu práce: SENCO Příbram spol. s r.o., Plynárenská č.p. 292, Příbram I