Administrativní pracovník/ce

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: administrativní pracovník/ce
Místo vhodné i pro absolventy.
Hledáme posilu do našeho týmu kolegů v naší společnosti Infer s.r.o. se sídlem v Chotíkově.
Co vás čeká
- Péče o svěřené úkoly včetně vyřizování požadavků napříč odděleními
- administrativní práce
- Komunikace se zákazníky a dodavateli - telefonická i písemná
- Práce v IS Pohoda
Co požadujeme
- ÚSO vzdělání s maturitou
- Znalost práce v MS Excelu a Wordu
- Technická zdatnost a čtení technických výkresů
- Zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost
- Iniciativu a samostatnost při řešení úkolů
- Ochotu učit se nové věci a vzdělávat se
Výhodou bude, pokud jste veselou, samostatnou a energickou osobností, která\ý s lidmi jedná asertivně, ale zároveň s úctou a pokorou. Která/ý rád/a koordinuje činnosti a pro kterou/ého je práce s dokumentací a čísly výzvou a potěšením a zároveň se nebojí komunikovat s lidmi.
Co vám můžeme nabídnout
Zaměstnání ve firmě, která poskytuje svým zaměstnancům nejen finančně stabilní zázemí, ale i rodinný přístup. Práci v kolektivu, který pracuje jako tým a nikdo si zde nehází klacky pod nohy. Práci v rámci, které si budete moci rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Kariérní růst, který bude záviset na výsledcích vykonané práce
Nstup možný ihned. Mzda: 20 000,- až 23 000,- Kč
Kontakt: Tumova Valeriya, tel.: 722 000 857, e-mail: tumova@infer.cz
První kontakt e-mailem nebo telefonicky PO - Pá od 8:00 do 16:30 hod.
Místo výkonu práce: Infer s.r.o. pracoviště Příbram, Obecnická č.p. 269, Příbram VI-Březové Hory