Konzultant/ka sociálního pojištění

Pracovní místo ( Konzultant/ka sociálního pojištění ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: konzultace složitých případů sociálního pojištění, příp.trestního řízení a správního řízení, vymáhání složitých případů pohledávek, výkon soudního a správního rozhodnutí, zřizování zástavních práv, přihlášky pohledávek do dražeb a dědických řízení, zastupování OSSZ v případech soudních jednání atd.

Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání, magisterský, příp.bakalářský studijní program
- Výhodou jsou praktické zkušenosti využitelné pro danou pracovní pozici
- Znalost práce s PC.

Nabízíme:
- Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za zaměstnance uvolněného pro výkon veřejné funkce, možnost prodloužení pracovní smlouvy)
- Platové zařazení v 11.platové třídě podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění
- Vhodné i pro absolventy právnické fakulty
- 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky, pružná pracovní doba
Předpokládaný nástup od 1.4.2021.
Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, zašlete Váš životopis a žádost o zaměstnání s kontaktními údaji na OSSZ Šumperk nejpozději do 18.3.2021.
Žádosti lze zasílat na poštovní adresu OSSZ Šumperk, ul.17.listopadu 19, 787 01 Šumperk, nebo doručit osobně na podatelnu OSSZ, případně na elektronickou podatelnu posta.su@cssz.cz .